AUTONICS AT11DN-24-240 Multi-Function Timer, 0.05SEC-100HR, 100VAC-240VAC
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
  • Price For: Each Time Min: 0.05s Time Max: 100h Power Consumption: 1.5W Reset Time: 100ms Supply Voltage Range DC: 24V to 240V Time Range: 0.05s to 100h